Dikujt do i thoja ,,,,,!

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Nuk doja ta thoja 😆😆😆po do jemi si persona non grads..ti ktej. .ti anej....ti nuk vlen 😁
Pertej shakase

dicka eshte kurdisur.

Ndjek persona qe sjellin materiale te ndryshme
qe vaksina do demtoje fort njerezimin.
Gjithe kete propagande pse e bejne nderkohe me vipa
kryeministra etj ?

Sepse dicka ndodh. ;)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Pertej shakase

dicka eshte kurdisur.

Ndjek persona qe sjellin materiale te ndryshme
qe vaksina do demtoje fort njerezimin.
Gjithe kete propagande pse e bejne nderkohe me vipa
kryeministra etj ?

Sepse dicka ndodh. ;)
Une do e beja.
Pastaj vaksina ka vetem agjent antikorpa ne rast se biem ne kontakt me covidin 😆
Pra ska asnje ilac dhe keshtu sben deme ,thjeshte antitrupa qe aktivizohen 🙄 ia iku e keqja e madhe 😆
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Une do e beja.
Pastaj vaksina ka vetem agjent antikorpa ne rast se biem ne kontakt me covidin 😆
Pra ska asnje ilac dhe keshtu sben deme ,thjeshte antitrupa qe aktivizohen 🙄 ia iku e keqja e madhe 😆
Nqs marr trysni te madhe,TE pa kapercyeshme do me detyrojne ta bej
perndryshe
jooooooooooooooooooooooo

Fiziku im perballon 15 viruse rrjesht.
S'dua te me mbrojne farmacuetika
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Nqs marr trysni te madhe,TE pa kapercyeshme do me detyrojne ta bej
perndryshe
jooooooooooooooooooooooo

Fiziku im perballon 15 viruse rrjesht.
S'dua te me mbrojne farmacuetika
Pse o?
Duhet ti besojme shtetit 😆
Bota eshte ne evolicion gjithmone,duhet te dime te pershtatemi.
Nuk fiton me i forti por ai qe me lehte pershtatet thote ligji i natyres 😋
 

NeviAna..

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
149
Pëlqime
178
Pikë
43
Pertej shakase

dicka eshte kurdisur.

Ndjek persona qe sjellin materiale te ndryshme
qe vaksina do demtoje fort njerezimin.
Gjithe kete propagande pse e bejne nderkohe me vipa
kryeministra etj ?

Sepse dicka ndodh. ;)
Sigurisht ka propogand..ka komerç ekonomik i shoqerive farmaceutike..luet loje e rende.
Une kam nje raport tê zhdrejt me vaksinat.jo vetem me kete vaksin..
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Sigurisht ka propogand..ka komerç ekonomik i shoqerive farmaceutike..luet loje e rende.
Une kam nje raport tê zhdrejt me vaksinat.jo vetem me kete vaksin..
Kujt shenje i perket ne horoskop ti

se te jesh nje shenje me @Nicktjeter s'besoj. :ROFLMAO:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Kujt shenje i perket ne horoskop ti

se te jesh nje shenje me @Nicktjeter s'besoj. :ROFLMAO:
Bricjapi eshte shume racional dhe gjakftohte 😆
E gjitha sillet rreth ekonomise por tashi nese keto me cojne qe te mos jem e lire ,smban me uje pilafi 😆
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Dozen e pare e kam bere. Tani mbeten dhe 2 dozat e tjera.
Keshilltar i kryeministrit do behesh (qe ben propagande ) ? :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
Sa kohe te zgjat imuniteti ?
Zgjat deri ne 6 muaj mesa di une.

Te gjith ato qe lexojne konspiracionistet jane kunder. Pra i bie qe i besojne?

Me deshire nuk kam bere asnje vaksine, edhe ne kete nuk kam se si ta bej me deshire por vetem nese do me detyrojne me format qe ato dine.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Zgjat deri ne 6 muaj mesa di une.

Te gjith ato qe lexojne konspiracionistet jane kunder. Pra i bie qe i besojne?

Me deshire nuk kam bere asnje vaksine, edhe ne kete nuk kam se si ta bej me deshire por vetem nese do me detyrojne me format qe ato dine.
Une kam pasur te aferm qe kane arritur edhe ne reanimacion per shkak te covid, ashtu sikur ata qe skishin simptoma dhe e kane kaluar lehte.
Per mua eshte ceshtje ekonomie edhe menyra se si eshte menaxhuar, deri tek vdekjet fallso.
Menyra si u perhap , versionet qe nxjerrin, qe arrijne te parashikojne kur do ndodhin keto gjera duket sikur bejne MUUU
Por prap e them, sa kjo gje me lejon te jem e lire....une do e beja.
Ne fund kam idene se nese ka ndonje qellim me te madh pas kesaj, do arrihet me se sben :D
 

Vvetoni

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
150
Pikë
33
Sa kohe te zgjat imuniteti ?
Ka te dhena te ndryshme, analizat me shfaqin akoma antitrupa. Tek e fundit edhe qellimi i vaksines eshte imunizimi. Une besoj se eshte gabim qe personat qe e kane kaluar virusin te vaksionohen, nuk e kuptoj efektin.
 

CuteKitty

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Dec 8, 2020
Mesazhe
137
Pëlqime
100
Pikë
43
covidi si kap te gjithe keshtu qe pse duhet ta bejne te gjithe...
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Ti je krijuar per emocione te medha!
 
Top