Dikujt do i thoja ,,,,,!

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Do ishte njelloj sikur me i fol dikujt qe nuk degjon......
Dinastia e Sejdinit me kok katrorin Tao Tao jan te fokusuar te shkitin aq sa munden. ;)

Ndoshta ke te drejte. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
@Siar

A je mire o burr i dheut ? :rolleyes: :unsure:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Kap rastet e vecanta se mbase nuk vijne me.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
@Sara
o me Sara

ke noj menje me hug Passionin ? :p
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
@Uarda aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Thuaj vetes me shpesh :
Njerezit nuk ndryshojne
Njerezit nuk ndryshojne
KhNuNy19O1.gif
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
@NeviAna..

Pa Passion e pive kafene?

Ne gryke heeeeeeeeeeee :mad::mad::mad::mad::mad:
 

Vvetoni

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
150
Pikë
33
Jeni te mrekullueshem...
 

NeviAna..

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
149
Pëlqime
178
Pikë
43
@Vvetoni
@NeviAna..
@Nicktjeter
@Siar
@Uarda
@Juno
@sagittarius
@Sara

e te gjithe

Do e beni vaksinen anti covid me deshire kur te vije?
Une kam firmos që nuk do ta bëjê.
Por do jemi pak si tê damkosur.
Degjova se do bêhet një listë me personat që nuk do ta bêjnê dhe do futet nê sistem kompjuterik në gjithe Europën pêr momentin dhe mê vonê mê gjêrê.nqs eshte e vêrtet..eshtë shumê keq.eshte dhunim i tê drejtave
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Une kam firmos që nuk do ta bëjê.
Por do jemi pak si tê damkosur.
Degjova se do bêhet një listë me personat që nuk do ta bêjnê dhe do futet nê sistem kompjuterik në gjithe Europën pêr momentin dhe mê vonê mê gjêrê.nqs eshte e vêrtet..eshtë shumê keq.eshte dhunim i tê drejtave
Mos u tall. :(
 
Top