Dikujt do i thoja ,,,,,!

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Faleminderit qe jeni ketu ne forum. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Antareve te forumit.

Ku jeni? :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
ooooo Artisti nga jeeeeeeee??
 

Anna

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 2, 2020
Mesazhe
56
Pëlqime
89
Pikë
33
Jeta fillon aty kur dike e do me shume se veten, apo ndoshta vuajtja🤔
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Jeta fillon aty kur dike e do me shume se veten, apo ndoshta vuajtja🤔
Jeta fillon kur ecen me kembe ne toke duke dashur veten e tjeret (mendoj une).
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Jeta fillon kur fillon njohja
Mendimi im 🙂
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113

[email protected]

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
109
Pëlqime
22
Pikë
18
Sikur ta kisha mundesine ti thoja drejtuesve te bashkise elbasan te vene dore se e kishin lene ne meshire te fatit ate qytet.
Pacin faqen e zeze
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Dite e qete, trazuar me diell dhe shi🙂
Ju si kaluat?
Ish nje dite e qete deri ne frikshmeri. :)
Zagushi pa oreks,me ca pune te mundimshme disi. :)

Uroj e nesermja te jete me e mire. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Sikur ta kisha mundesine ti thoja drejtuesve te bashkise elbasan te vene dore se e kishin lene ne meshire te fatit ate qytet.
Pacin faqen e zeze
Beju nje kerkese me shkrim 😂
 
Top