Dehet infermierja, vozit më gjatë se 11 kilometra në korsinë e gabuar

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
824
Pëlqime
23
Pikë
16
Ajo shmang të gjithë shoferët dhe, më pas, futet në gjysmërreth për t’u futur në korsinë e duhur, shkruan tabloidi britanik ‘Daily Mail’, transmeton lajmi.net.

Emma Marshal Davies pranoi në polici se ajo kishte pirë verë para se të voziste makinën e saj të tipit Volkswagen Polo.

Ajo u shpall fajtore pasi në test të alkoolit i rezultoi se kishte dy herë më shumë alkool në gjak sesa sasia normale e përcaktuar.

Ajo u dënua me 12 muaj shërbim në bashkësi dhe gjobë me vlerë prej 1.000 euro. /Lajmi.net/
 
Top