Cila eshte arsyeja qe u identifikuat ne forum sot?

CuteKitty

Antar i njohur
Anëtar/e
Regjistruar
Dec 8, 2020
Mesazhe
106
Pëlqime
73
Pikë
28
po familjarizohem me forumin.
duket qe ka shpirtra artistike .
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,090
Pëlqime
1,625
Pikë
113
Te hap shtegun ,e te ulem ne lendinen e forumit. :rolleyes:

E provoni shpesh te shtriheni ne lendina me duart pas koke (qe te vjen nje harmoni ? )

Qeshtu ke baba,sepse njeriu eshte krijuar per te qene i lidhur me token. :D
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,645
Pëlqime
775
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Eshte e vetmja strehez qe kam (ose me ka mbetur nga arshivat e dikurshme (nga betejat me pasoja) 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ).

Pastaj ketu gjej Nickun qe i vjedh kohen asaj,e kur eshte ketu online me duket forumi sikur ka 50 nofka qe postojne ;) .
Ketu vjen e @Sara me shpate ne dore qe me 5 shkronja ma 10-et muhabetin. 😋🤪
Ketu pres e @BRYG te shkruaje sikurse ai di.
Kam pas nje shoqe nje @Uarda qe ngeli e zhytur me koke mbi pune(mos ka ngrire me ndonje cep te Skandinavise ) :rolleyes::devilish:
Po i kujtohet kjo vater e @Bledi_Shady te heshturit tim :rolleyes: qe s'me ka ngjare fare fare 😋
@Genti bablok ku je?
Arshivat e Dariusit te dikurshem i ke shfletuar?
Ooooo @Siar o dembeli :mad:
Pres te vije e @Bruni emocioni im i endrrave te dikurshme :love:
@NeviAna.. -FISNIKERIA !
@Juno t'kam inat .
@molecule ka harru pasw e nuk e ndihmoj
@Noah po te therret ky qe rri rrjeteve sociale :D

Ja pse vi!
Ja pse e vjedh kohen time ,qe te lexoj dicka nga ju. :)

Te jeni mire te gjithe,e ata qe s'permenda. :)
@Passion me deshe 🤔🤔🤔
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,645
Pëlqime
775
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Te hap shtegun ,e te ulem ne lendinen e forumit. :rolleyes:

E provoni shpesh te shtriheni ne lendina me duart pas koke (qe te vjen nje harmoni ? )

Qeshtu ke baba,sepse njeriu eshte krijuar per te qene i lidhur me token. :D
Me ka mare malli ta provoj 😢
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,090
Pëlqime
1,625
Pikë
113

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,090
Pëlqime
1,625
Pikë
113
Top