Cila eshte arsyeja qe u identifikuat ne forum sot?

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Ndoshta doza e vesit duhet marre. :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
Ngelet nje format i qete per njerez te qete, per te gjetur pak qetesi
 

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
154
Pëlqime
150
Pikë
43
Hyra te shoh se ç'behet...

Ajo qe une mendoj se i mungon fillimisht ketij forumi, eshte mosangazhimi i drejtuesve dhe mungesa e informacionit.

Cili eshte qellimi i ketij forumi? Çfare ka ky ndryshe nga te tjeret, qe te pakenaqurit e forumeve te tjera, apo dhe anetare te rinj te vijne ketu?

Anetaret kane nevoje te dine se i kujt eshte ky forum. Cili eshte pronari, apo pronaret? Ku jetojne? Nuk them qe te tregojne lagjen apo qytetin, por te pakten vendin/shtetin ku jetojne. Ndoshta mosha dhe puna qe bejne, ndihmojne per te krijuar nje ide rreth tyre.

Anetaret kane nevoje qe pronaret te shkruajne ne forum, te shikojne se si ata marrin pjese ne diskutime, çfare pikepamjesh dhe niveli kane, si e zbatojne rregulloren. Pronari eshte drejtuesi kryesor dhe anetaret duhet te krijojne besim tek ai.

Te hapesh nje forum nuk do te thote qe ta hapesh vetem teknikisht e pastaj t'u thuash te tjereve: ja ku e keni, tani shkruani e beni c'te doni, ju e zhvilloni.

E kuptojme qe anonimiteti i plote ka dhe te mirat e bukurine e tij, por kjo nuk vlen per drejtuesit. Me drejtues te panjohur, apo dhe me keq, qe djersitin neper forume te tjera dhe kete e mbajne si rezerve, gjerat nuk jane ne rrugen e duhur.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Hyra te shoh se ç'behet...

Ajo qe une mendoj se i mungon fillimisht ketij forumi, eshte mosangazhimi i drejtuesve dhe mungesa e informacionit.

Cili eshte qellimi i ketij forumi? Çfare ka ky ndryshe nga te tjeret, qe te pakenaqurit e forumeve te tjera, apo dhe anetare te rinj te vijne ketu?

Anetaret kane nevoje te dine se i kujt eshte ky forum. Cili eshte pronari, apo pronaret? Ku jetojne? Nuk them qe te tregojne lagjen apo qytetin, por te pakten vendin/shtetin ku jetojne. Ndoshta mosha dhe puna qe bejne, ndihmojne per te krijuar nje ide rreth tyre.

Anetaret kane nevoje qe pronaret te shkruajne ne forum, te shikojne se si ata marrin pjese ne diskutime, çfare pikepamjesh dhe niveli kane, si e zbatojne rregulloren. Pronari eshte drejtuesi kryesor dhe anetaret duhet te krijojne besim tek ai.

Te hapesh nje forum nuk do te thote qe ta hapesh vetem teknikisht e pastaj t'u thuash te tjereve: ja ku e keni, tani shkruani e beni c'te doni, ju e zhvilloni.

E kuptojme qe anonimiteti i plote ka dhe te mirat e bukurine e tij, por kjo nuk vlen per drejtuesit. Me drejtues te panjohur, apo dhe me keq, qe djersitin neper forume te tjera dhe kete e mbajne si rezerve, gjerat nuk jane ne rrugen e duhur.
@BRYG !

E disata here qe e shtron kete pyetje.
Sa vite ke qe udhetojme bashke neper virtual?
I imi eshte,e dy miqve qe rastesisht i gjeta te shkeputur pas vitesh qe nga arkiva fsh-se.
Kemi nje jete reale qe kemi detyrime,pune .
Bryg!
Ndoshta historiku i forumeve shqiptare te jep nje ndjesi jo te mire nga drejtuesit,por nqs do te shtosh dicka ne mirembajtje,prurje te reja,me kontributin tend do te ishim.mirenjohes.
PIKPYETJET leri gjetke,sepse forumi u ndertu per NE,e jemi po ne qe do e mbajme. :)

Me drejtues te panjohur ç'nenkupton?
Ke patur diku ti drejtues te njohur?
Pa sens.
Forumi eshte ne drejtimin e stafit me admin une Stalker-Siar.

Nqs gjithkund behej lufte me fanatizem per te marr e lene antare
Ketu kush do ka porten e hapur te kontriboje,lexoje,mesoje,diskutoje.
Per c'do pyetje mund te pergjigjemi,por jam nga tel aktualisht.

Per mos rendesine e forumit kete periudhe
Kerkoj ndjese,por puna me ka mohuar te drejten te shpenzoj kohe me forumin.
Te pershendes!
 

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
154
Pëlqime
150
Pikë
43
Pasion, te falenderoj per pergjigjen, tani jam shume me i sqaruar.
Une nuk kisha si t'i dija keto, sepse jo gjithnje pronaret jane ata me rolin e administratorit. Ka raste qe pronari eshte vetem nje, ose vete rri ne hije dhe nxjerr te tjere perpara, me rroba te kuqe.
Pra ju jeni tre pronare. Uroj qe te kaloni mire e te mos keni mosmarreveshje ne te ardhmen.
Sa per aktivitetin forumor, ashtu si ti edhe une kam punen e jeten time, e ne forume hyj ne kohen e lire, kur klima dhe humori ma lejon.
Te pershendes gjithashtu!
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Eshte e vetmja strehez qe kam (ose me ka mbetur nga arshivat e dikurshme (nga betejat me pasoja) 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ).

Pastaj ketu gjej Nickun qe i vjedh kohen asaj,e kur eshte ketu online me duket forumi sikur ka 50 nofka qe postojne ;) .
Ketu vjen e @Sara me shpate ne dore qe me 5 shkronja ma 10-et muhabetin. 😋🤪
Ketu pres e @BRYG te shkruaje sikurse ai di.
Kam pas nje shoqe nje @Uarda qe ngeli e zhytur me koke mbi pune(mos ka ngrire me ndonje cep te Skandinavise ) :rolleyes::devilish:
Po i kujtohet kjo vater e @Bledi_Shady te heshturit tim :rolleyes: qe s'me ka ngjare fare fare 😋
@Genti bablok ku je?
Arshivat e Dariusit te dikurshem i ke shfletuar?
Ooooo @Siar o dembeli :mad:
Pres te vije e @Bruni emocioni im i endrrave te dikurshme :love:
@NeviAna.. -FISNIKERIA !
@Juno t'kam inat .
@molecule ka harru pasw e nuk e ndihmoj
@Noah po te therret ky qe rri rrjeteve sociale :D

Ja pse vi!
Ja pse e vjedh kohen time ,qe te lexoj dicka nga ju. :)

Te jeni mire te gjithe,e ata qe s'permenda. :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
Se di a te behet ves,apo deshire te lexosh 2-3 persona qe mbase si gjen me perreth :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Thash te shikoja njehere se cbehet, vetem @Passion po shoh ne detyre lol
Passion e ka me rroge o Cibox ;)

Ajo mungonte te mos shihje e Passion ne aksion. 😂😂
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Kam degjuar qe paguajne mire ketej :ROFLMAO::ROFLMAO:

Pertej shakaje, me vjen mire qe gjendesh kurdohere!
Lere ç'ke degjuar. 🙄
:p

Faleminderit!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
Dua te hap nje teme,por do jete pak skandaloze. Dhe seshte as per libido por dhe per libido eshte 🤔
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113

CuteKitty

Antar i njohur
Anëtar/e
Regjistruar
Dec 8, 2020
Mesazhe
126
Pëlqime
88
Pikë
28
po familjarizohem me forumin.
duket qe ka shpirtra artistike .
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Te hap shtegun ,e te ulem ne lendinen e forumit. :rolleyes:

E provoni shpesh te shtriheni ne lendina me duart pas koke (qe te vjen nje harmoni ? )

Qeshtu ke baba,sepse njeriu eshte krijuar per te qene i lidhur me token. :D
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,653
Pëlqime
780
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Eshte e vetmja strehez qe kam (ose me ka mbetur nga arshivat e dikurshme (nga betejat me pasoja) 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ).

Pastaj ketu gjej Nickun qe i vjedh kohen asaj,e kur eshte ketu online me duket forumi sikur ka 50 nofka qe postojne ;) .
Ketu vjen e @Sara me shpate ne dore qe me 5 shkronja ma 10-et muhabetin. 😋🤪
Ketu pres e @BRYG te shkruaje sikurse ai di.
Kam pas nje shoqe nje @Uarda qe ngeli e zhytur me koke mbi pune(mos ka ngrire me ndonje cep te Skandinavise ) :rolleyes::devilish:
Po i kujtohet kjo vater e @Bledi_Shady te heshturit tim :rolleyes: qe s'me ka ngjare fare fare 😋
@Genti bablok ku je?
Arshivat e Dariusit te dikurshem i ke shfletuar?
Ooooo @Siar o dembeli :mad:
Pres te vije e @Bruni emocioni im i endrrave te dikurshme :love:
@NeviAna.. -FISNIKERIA !
@Juno t'kam inat .
@molecule ka harru pasw e nuk e ndihmoj
@Noah po te therret ky qe rri rrjeteve sociale :D

Ja pse vi!
Ja pse e vjedh kohen time ,qe te lexoj dicka nga ju. :)

Te jeni mire te gjithe,e ata qe s'permenda. :)
@Passion me deshe 🤔🤔🤔
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,653
Pëlqime
780
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Te hap shtegun ,e te ulem ne lendinen e forumit. :rolleyes:

E provoni shpesh te shtriheni ne lendina me duart pas koke (qe te vjen nje harmoni ? )

Qeshtu ke baba,sepse njeriu eshte krijuar per te qene i lidhur me token. :D
Me ka mare malli ta provoj 😢
 
Top