Cila eshte arsyeja qe u identifikuat ne forum sot?

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
A mund te them une dicka? 🙋
Te jete inovativ me thane kur me ftuan ketu
Dmth ca dite me para vura re nese sgaboj Passioni,mbi nje nisme ne Shqiperi.
Pra nese azhornohen keto nismat e shoqatave psh...ose nisma per konkurse..nisma psh bamiresi. Dmth dicka e mire qe vihet ne pah.
Nje tj gje tj qe psh kam vene re qe u pelqejne sh personave jane ushqimet.
Mbase duhet pasuruar tematika e kuzhines,dhe receta te bera nga ne me ndonje foto.
Te jete "komunitet" duhet vepruar si tetille psh te hapen tema per "keshilla"
Si psh per mirembajtjen e trupit. Une keto kohe psh pas karantines vura re qeshtova peshe dhe fillova palestren. Dhe fare lehte mund te ve skeden time.
Keshilla psh nese dikush nga ne kur psh jemi turista diku...ose nese merremi me sub,me male dhe cf e si duhet te sillen tetjeret.
Nese dikush ka pasion fotografine psh dhe te thoje cduhet per nje foto perfekte.
Pra jo vetem artikuj por edhe informacione praktike.
Mungojne gjerate fresketa te artit( ka me sh aktualitet..edhe pse keto kerkohen ne google dhe sjell njerez) por sikur te azhornohen psh pikturat e Frides..Vanit me luledielli, statuja te lashta greke . A sdo ngjante me bukur?
Nese dikush nga ne lexon dicka te sjellje nje paragraf.
Me pak fjale i bie qe te behet nje perditesim sikur te jete insta o fb.
Pytja tj qe mu kujtua ka forumi.net faqe ne fb o insta? Nese artikujt..ose fotot me # a sdo sillnin me sh persona per ndonje kategori?
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Gjithcka e perkryer ketu ne forum po shqiptaret e kane lidhur jeten me fb,ngordhin per pak flert😁
Jepi nje arsye me shkrimet tua
E fto dike qe bojkoton fb si nr antaret. :D
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
A mund te them une dicka? 🙋
Te jete inovativ me thane kur me ftuan ketu
Dmth ca dite me para vura re nese sgaboj Passioni,mbi nje nisme ne Shqiperi.
Pra nese azhornohen keto nismat e shoqatave psh...ose nisma per konkurse..nisma psh bamiresi. Dmth dicka e mire qe vihet ne pah.
Nje tj gje tj qe psh kam vene re qe u pelqejne sh personave jane ushqimet.
Mbase duhet pasuruar tematika e kuzhines,dhe receta te bera nga ne me ndonje foto.
Te jete "komunitet" duhet vepruar si tetille psh te hapen tema per "keshilla"
Si psh per mirembajtjen e trupit. Une keto kohe psh pas karantines vura re qeshtova peshe dhe fillova palestren. Dhe fare lehte mund te ve skeden time.
Keshilla psh nese dikush nga ne kur psh jemi turista diku...ose nese merremi me sub,me male dhe cf e si duhet te sillen tetjeret.
Nese dikush ka pasion fotografine psh dhe te thoje cduhet per nje foto perfekte.
Pra jo vetem artikuj por edhe informacione praktike.
Mungojne gjerate fresketa te artit( ka me sh aktualitet..edhe pse keto kerkohen ne google dhe sjell njerez) por sikur te azhornohen psh pikturat e Frides..Vanit me luledielli, statuja te lashta greke . A sdo ngjante me bukur?
Nese dikush nga ne lexon dicka te sjellje nje paragraf.
Me pak fjale i bie qe te behet nje perditesim sikur te jete insta o fb.
Pytja tj qe mu kujtua ka forumi.net faqe ne fb o insta? Nese artikujt..ose fotot me # a sdo sillnin me sh persona per ndonje kategori?
Un do hap njr teme
Si te eliminoj thinjat. 😂🤣

Kjo mr mundon kete periudhe mua. 🙄
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,653
Pëlqime
780
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
A mund te them une dicka? 🙋
Te jete inovativ me thane kur me ftuan ketu
Dmth ca dite me para vura re nese sgaboj Passioni,mbi nje nisme ne Shqiperi.
Pra nese azhornohen keto nismat e shoqatave psh...ose nisma per konkurse..nisma psh bamiresi. Dmth dicka e mire qe vihet ne pah.
Nje tj gje tj qe psh kam vene re qe u pelqejne sh personave jane ushqimet.
Mbase duhet pasuruar tematika e kuzhines,dhe receta te bera nga ne me ndonje foto.
Te jete "komunitet" duhet vepruar si tetille psh te hapen tema per "keshilla"
Si psh per mirembajtjen e trupit. Une keto kohe psh pas karantines vura re qeshtova peshe dhe fillova palestren. Dhe fare lehte mund te ve skeden time.
Keshilla psh nese dikush nga ne kur psh jemi turista diku...ose nese merremi me sub,me male dhe cf e si duhet te sillen tetjeret.
Nese dikush ka pasion fotografine psh dhe te thoje cduhet per nje foto perfekte.
Pra jo vetem artikuj por edhe informacione praktike.
Mungojne gjerate fresketa te artit( ka me sh aktualitet..edhe pse keto kerkohen ne google dhe sjell njerez) por sikur te azhornohen psh pikturat e Frides..Vanit me luledielli, statuja te lashta greke . A sdo ngjante me bukur?
Nese dikush nga ne lexon dicka te sjellje nje paragraf.
Me pak fjale i bie qe te behet nje perditesim sikur te jete insta o fb.
Pytja tj qe mu kujtua ka forumi.net faqe ne fb o insta? Nese artikujt..ose fotot me # a sdo sillnin me sh persona per ndonje kategori?
Kam ca piktura te papara ne foto ne telefon, te bera ne nje shtepi te vjeter , natyrisht me lejen e te zonjes se shtepise.
kur te kem info me teper per to do ti sjell, une kam mbetur gojehapur ....
Ah dhe dicka , jane ne fazen e krijimit te pashaportes se tyre , ndaj skam info te sakte, di vetem tju them qe pretendohet qe njera eshte e piktorit francez Camille Corrot .
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Dhe dicka tjeter,pse te gjithe ketu jeni anonime;eshte forum terrorist;🤪
Adash !

E kalumja ime ne virtualen bote eshte e dhimbshme.
Ma kan bo zemren cope grate. :(
Me therrisnin o i apasionuari pas zemres se grave
O i pasionuari
E ngela Passion :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
Adash !

E kalumja ime ne virtualen bote eshte e dhimbshme.
Ma kan bo zemren cope grate. :(
Me therrisnin o i apasionuari pas zemres se grave
O i pasionuari
E ngela Passion :p
Po ai qe e ka Hamer,ca i thonin? 🙃
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Dmth nuk do postosh ?
I ka me pikatore ai postimet,pot karikohet me idete ai.
Normal do postoje(por poston si di ai) ;)

Tema!

Te lexoj dicka nga @Juno. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Te lexoj nga antaret dicka.
Pres reflektimin e @Frigg ,sidomos kur bohet femniste mbi normat,e krejt dashamiresi ledhaton ne shkronja egon e gjinise mashkullore. 😋 :ROFLMAO:
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Erdha e une te dergoj nje te ngrohte pershendetje Nick. :)

Neper kete vrull ditesh qe me vlon koka si oshetime malesh, gjej kohen te hy te lexoj nqs ka lene dikush gjurme ketu.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Ne kohen e lire dora shkon tek indetifikimi ne forum. ;)

Mbreme Nadir Mura me falenderoi per temen e hapur ne forum,pasi i tregova temen ENIGMA ketu ,se e liruan e nga youtube. :)

Dikur ne forume pata ftuar edhe mikun tim te ngushte (Maniaket e Librit) ;) ,por me tha s'mundem (packa se kerkonte nota arsyeje te qendronte).

Do ti tregoj e forumin ketu(valle vjen). :)
 
Top