Cfare po beni ne kto momente?

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
Po mundohem të marr veten me të mira, dhe ta bind të zbresë për të pirë atë shkretë kafe!😀
@Odin vlla

I hipa makines une e ika te @Frigg kafe.

Hape ate msn te te marrim me kamera nqs vonohesh. :rolleyes:

Fshehtas te fton ty per kafe kjo more,se mua s'me thote xho. :mad:
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
Të pres tek Grand Blu FaFa🤩
Me fytyre nga deti
pishinen ne krahun e djathte
ne tryeze pjesen e perparme
Erdhaaaaa

@Odin bro a e kuptove ? 🙃

S'pi kafe une
konjak metaxa do gjej :love:
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
Nje diell i dale qe ngroh,e pasi mbarova punet e mengjesit po pres mos valle kalon @Noah te therrase per kafene e ,,,,,,,,,,,,dyte. :rolleyes:
 

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
151
Pëlqime
144
Pikë
43
Duke pirë kafenë e dytë për sot...
Kjo e pasdites ose darkës më shijon më shumë, se atë në mëngjes e pi shpejt, kur zgjohem nga gjumi.

Kohët e fundit blej kafe kokërr të pjekur dhe e bluaj në çast, me një mulli elektrik, se ka shije më të mirë.
Mënyra e bluarjes është shumë e vjetër. Kur isha i vogël, mbaj mend gjyshen që e piqte dhe e bluante kafen vetë, por unë mënyrën tani e kam zbuluar dhe nuk di pse nuk e kisha provuar më parë.

Tani kafetë e tjera nuk më pëlqejnë më, më duken të hidhura.
 

Nicktjeter

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
514
Pëlqime
402
Pikë
63
Duke pirë kafenë e dytë për sot...
Kjo e pasdites ose darkës më shijon më shumë, se atë në mëngjes e pi shpejt, kur zgjohem nga gjumi.

Kohët e fundit blej kafe kokërr të pjekur dhe e bluaj në çast, me një mulli elektrik, se ka shije më të mirë.
Mënyra e bluarjes është shumë e vjetër. Kur isha i vogël, mbaj mend gjyshen që e piqte dhe e bluante kafen vetë, por unë mënyrën tani e kam zbuluar dhe nuk di pse nuk e kisha provuar më parë.

Tani kafetë e tjera nuk më pëlqejnë më, më duken të hidhura.
Ske problemin me gjumin pastaj?
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
U ula e njekohesisht pres dike te me sjelle nje dosje ta paraqes diku. :)
Shpeshhere me ndodh qe ulem,e nuk hap as forumin(gje e cila afro dy dekada s'ndodhte gje e tille). ;)

Nje i armatos mire te c'armatoset keshtu (nenkupton se vullneti per te lexuar virtualitetit po i humb). :oops: :rolleyes: 😋
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
Tallu ti tallu
Me ate te penes s'ka perputhje. 😂🤣

Tek pena gjej nje autore me atlete,bluze me kapuç,e xhinsa me shume te grisur.

Tek zeri nje zonjushe me finese ,sandale,fu nd te zi,e kemishe te bardhe. ;)

Ndaje cila jeeee ? :D
 

Nicktjeter

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
514
Pëlqime
402
Pikë
63
Me ate te penes s'ka perputhje. 😂🤣

Tek pena gjej nje autore me atlete,bluze me kapuç,e xhinsa me shume te grisur.

Tek zeri nje zonjushe me finese ,sandale,fu nd te zi,e kemishe te bardhe. ;)

Ndaje cila jeeee ? :D
Une dhe dhjetra personalitet e mia Passion :p
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
E pak e pres diten te agoje. 🤤
Nje tip autogrill fatmiresisht rri 24 ore hap. 🤑
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
Degjoj muzike,e pres pergjigje (pozitive normalisht e pres). :)

 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
Ne fb
Whatsup
Page manager

E ne forum me Nick qe pres pergjigjen tek tema.
 
Top