Cfare po beni ne kto momente?

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Sapo piva kafene e dyte e te fundit per sot.

Nga ato ditet e qeta (deri ne lodhje). :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Po me vjen nje gjume. :rolleyes:
Jam ngrit nga ora 5;30 ,edhe kafene e kam pire rruge, ne makine. :)

Ca dit qetesie! 🤨
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Dita e trete e ketej qe vesh kemishe (pa triko) :D

Si te Nick
vere!
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Rrugeve!
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
E diele!

Rrokullisa dy birra me shoke

e u ktheva.

Degjoj muzike!
 

Vvetoni

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
150
Pikë
33
Naj here te hidhet me ik prej ketij vendi, masanej prap e don perkunder se te vret.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Tv
Film aksion!
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Po ha pilaf si ne Shqiperi , ama ne insta e fb , e bera sushi
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Tash ma kollaj po e kina
Ne instagram na krejt po knaqem, tjera ndjenja nuk po shfaqem...
Me i fsheh i kemi me kollaj, as veten ne filtra spo e njohim vallaj
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Ne pune.

Sikur jam ne nje rruge te panjohur kur me kerkojne te jap nje zgjidhje te dickaje qe se njoh. :)
 

Vvetoni

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
150
Pikë
33
Me ne fund, asnje person i hospitalizuar me covid ne Prizren.
 
Top