Cfare po beni ne kto momente?

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,444
Pëlqime
1,789
Pikë
113
Sapo piva kafene e dyte e te fundit per sot.

Nga ato ditet e qeta (deri ne lodhje). :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,444
Pëlqime
1,789
Pikë
113
Po me vjen nje gjume. :rolleyes:
Jam ngrit nga ora 5;30 ,edhe kafene e kam pire rruge, ne makine. :)

Ca dit qetesie! 🤨
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,444
Pëlqime
1,789
Pikë
113
Dita e trete e ketej qe vesh kemishe (pa triko) :D

Si te Nick
vere!
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,444
Pëlqime
1,789
Pikë
113
Rrugeve!
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,444
Pëlqime
1,789
Pikë
113
E diele!

Rrokullisa dy birra me shoke

e u ktheva.

Degjoj muzike!
 

Vvetoni

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
88
Pëlqime
141
Pikë
33
Naj here te hidhet me ik prej ketij vendi, masanej prap e don perkunder se te vret.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,444
Pëlqime
1,789
Pikë
113
Tv
Film aksion!
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,785
Pëlqime
804
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Po ha pilaf si ne Shqiperi , ama ne insta e fb , e bera sushi
 
Top