Cfare po beni ne kto momente?

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
Kush ka shpikur dushin ne darke duhet te behet hero.
Nje krem trupit dhe ia kthehesh si 20 vjece e fresket😆
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
Shoh bufene tani qe e kam plot me placka te vogla,dhurata udhetimi,ca kutia te vogla me lule per te futur cajin etj dhe mua me vjen deshira vetem ti hedh 🤭
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
Mengjesin.
Cuditerisht ketu sme pelqen te eksperimentoj shume.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
IMG_20210121_204018720.jpg
Me dhuruan kete liber.
Do e filloj sonte. Domosdo.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Jashte bie nje shi
Nje shi i bute qe te lodh.

Ca pune pa krye me dalin perpara qe as deshire s'kam te mirrem me to.


Ne baze te nje vendimi te dale nga keshilli i ministrave (ti duhet te me favorizosh me keto)
bla bla bla bla

Vec ca thinja shtohen te une. :rolleyes:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
Internet dhe liber.
Diku nga faqja 60 hasa nje detaj per vrasjen e nje gruaje ku thote qe eshte vrare nga nje njeri i shkurter sepse plumbi kishte ate trajektore. Nga poshte,lart.
Kam idene se e ka vrare goca esaj dhe se si me duket,sikur i kam bere spoiler librit.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
Gabim,vajza do jete diku 5 vjece maksimumi 🤭
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Ca pun pa krye qe as frute s'kane.

Sa me me bere koken kazan kot.

Pune te cilat me bllokojne edhe idete e mia brilante 😋

Pres @Nicktjeter Nickun tim te me thoja (leri e kafeeeee shpejt) . 🙂
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
Kafene dhe kosin me farera
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
E dyta kafe ne numer. :)
 
Top