Cfare po beni ne kto momente?

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Duke shfletuar forumin, dhe po mendoje te pij nje kafe.
E pive,apo akoma? :)


Tema!
Nen punet e pa shmangshme te mengjesit qe me jane bere rutine
erdha ne ambientin e punes,ku edhe kafene e piva ne dore (si ata puntoret e medhenj) 😋
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
Ska pak qe u zgjova.
Me duket sikur kam akoma shijen e ushqimit indian ne goje
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Nje dite disi e ngjeshur ,e me duhet te shtoj sapo u ula. :)

Temperatura e larte eshte nje mundim ,,,,,sot.
 

sagittarius

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
135
Pëlqime
177
Pikë
43
Location
from caput mundi
Po lexoj ketu ne forum dhe ju bej komplimente te gjitheve per pasurimin me tema te ndryshme.
Nje pershendetje e vecant per @Uarda sepse me temen historike te figurave te harruara nga sistemi monist, drithëron e prek shpirtin.
Ju perqafoj me respekt(jo me krahe😛) te gjitheve
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,653
Pëlqime
780
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Po lexoj ketu ne forum dhe ju bej komplimente te gjitheve per pasurimin me tema te ndryshme.
Nje pershendetje e vecant per @Uarda sepse me temen historike te figurave te harruara nga sistemi monist, drithëron e prek shpirtin.
Ju perqafoj me respekt(jo me krahe😛) te gjitheve
Faleminderit @sagittarius , tung 🖐
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Nje pauze pas malores.
Sizifi bente pauza?
 
Top