Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113


:D
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113


:D
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Arsyeja,,,,!

E kendshme. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Cuditerisht une kur sperdor arsye buzeqesh me shume 😋
Ta coj nje gjel deti bio bioooooo rrit vetem ne mes te ullinjve per vit te Ri ?

Dil e zeri pusine Arjani travel
sa ta hapesh
do qeshesh me lot. :D

Me thuaj!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Ta coj nje gjel deti bio bioooooo rrit vetem ne mes te ullinjve per vit te Ri ?

Dil e zeri pusine Arjani travel
sa ta hapesh
do qeshesh me lot. :D

Me thuaj!
Ohoho 😋
Ma kane bere menune qe ne nentor Passion,smendohet gje tjeter perpos se cf te hahet😆
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Dita sot. Vura re qe ishte me e gjate dhe me diell. Dite vere.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Kur niset dita pozitive,nen dush perdora nje shampo me vaj ulliri. Do me behet lekura mendafsh 😆
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Ta coj nje gjel deti bio bioooooo rrit vetem ne mes te ullinjve per vit te Ri ?

Dil e zeri pusine Arjani travel
sa ta hapesh
do qeshesh me lot. :D

Me thuaj!
Ma sill mua
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
 
Top