Cfare ju ka bere te buzeqeshni sot?

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
Pa na tregoni pakez, cfare ju ka bere te buzqeshni sot?
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Ekzaltimi i mbeses time !
 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
Last edited:

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
Sot, budallenjte! 🤪
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Njeri qe ka hotel
e pasi fola ne tel me te me ftoi te pija kafe me te,edhe ish ne plazh per shtat pale qejfe (shtrire e ankohej se jemi te stresuar e merzit ) :rolleyes: :D
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Njeri qe kish probleme me adresat 😋
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Njeri qe kish probleme me adresat 😋
Kish hup kryt ? 🙄😂

Tema!

Ime mbese
U rrezua e u vra
E qante u gris fustani i kuq 😂
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Nje pako qe kisha porositur dhe erdhi
Yupiduu
 

Anna

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 2, 2020
Mesazhe
56
Pëlqime
89
Pikë
33
Nje shoqe qe me ngjane shume dhe qeshim shume kur dalim per kafe.
Te gjitha gocat e grupit i dua, por kete shoqen e kam si moter♥
 
Top