Cfare do te gatuani sot?

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Kallamar?

Po ndihem cope :(
:D

Te lumshin duart Nick. :(
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Nese merr dy veze i rreh me pak djathe dhe i hedh siper cte kesh ne frigo del nje gje e mire 😋
IMG_20201230_205325136.jpgIMG_20201230_205547855.jpg
Me ca kerpudha te vogla,dy copa mish te thare,avocado dhe spinaq.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Pershesh me buk misri me gjel deti . 🙄😎😁
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
IMG_20210102_175527407.jpg
Humus me qiqrra. I grin,vaj salce djegese dhe voila. Te tjerat i bleva madje dogja nje gisht e preva nje tj lol
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Pas nje dhimbje stomaku te theksuar(ndoshta nga i ftohti) dua ta shoh kuzhinen boshhhhhhhhhhhh :)
Qeshtu ke baba!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
IMG_20210110_120902738.jpg
Siper i hidhet kos.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Qe baba durt

do gatuaj mish vici te skuq ne darke
patate
salc kosi
sallata

E pse kundershtova me fituan
Njeri nga femijte donte te agjeronte. 😳
 
Top