Ana ‘ngacmon’ imagjinatën, zhvesh pantallonat për të treguar të brendshmet rrjetë

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
814
Pëlqime
23
Pikë
16
Ana Cheri vazhdon të marrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet joshëse në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka ndarë me ndjekësit një fotografi, ku shfaqet me pantallona gysmë të zhveshur dhe bluzë të shkurtër.

Teksa kishte zbërthyer pantallonat, ajo tregoi të brendshmet rrjetë, teksa në fokus vuri edhe gjoksin në bluzën me dekolte të hapur.

Natyrisht se komentet nga ana e ndjekësve nuk munguan në këtë fotografi provokuese të modeles amerikane. /Lajmi.net/

 
Top