A Jeni Dashuru Ndonjeher Per Radhen E Dyte ?

Plutoni

Anëtar/e
Regjistruar
Jul 19, 2020
Mesazhe
23
Pëlqime
19
Pikë
3
tema osht e lire secili ne ta Shprehen Mendimin e vet .......
 

Nicktjeter

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
425
Pëlqime
354
Pikë
63
4
Pa numeruar ato platoniket,ato qe sna deshen,ato qe sia thame dot nga frika, e keshtu
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113
Me lind pyetja me te njejtin person?

Ma shtjello te leshoj ndonje perle ketu(gjithmone ti permbahem temes kur ijsha djelmosh,se isha si Çajupi asokohe) 😋
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,615
Pëlqime
741
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
12 here une , mos e beso po deshe 🙂
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,615
Pëlqime
741
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Me lind pyetja me te njejtin person?

Ma shtjello te leshoj ndonje perle ketu(gjithmone ti permbahem temes kur ijsha djelmosh,se isha si Çajupi asokohe) 😋
🤔🤔🤔 po pres
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113

Juno

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 4, 2020
Mesazhe
39
Pëlqime
29
Pikë
18
E kam humbur numerimin qe kur dashurite virtuale u miksuan me ato reale.
 

Baba nga Durrsi

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 24, 2020
Mesazhe
31
Pëlqime
29
Pikë
18
Po me ka ndodhur, por nuk eshte e njejta gje si me heren e pare.
Per ta kuptuar me mire ate qe them po jua krahasoj me cigaren:
Nqs cigarja ju fiket dhe e rindizni perseri, ajo nuk ka kurre shijen e meparshme! 😜
Osht i cik shembull banal dhe duhanxhinjsh por besoj qe e ilustron paksa idene....
 
Top