A do vaksionoheni nga Covid-19 ?

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113


:love: :rolleyes:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Shumica e miqesise time qe ndjekin zhvillimet neper bote (jo me lajme nga tv),e jane kundra kesaj rryme Biden-iste!
Te jesh kundra e te istigosh dhune jane dy gjera te ndryshme.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Une dicka lexova qe ky thosh jo dhunes pastaj ne ane tjeter prap kerkonte mbeshtje per votat.
Passion them se interneti eshte ne perdorim te gjere dhe ne doren e gjithkujt.
Sidomos pas pandemise njerezit jane relativisht agresiv e te stresuar,dhe impakti qe mund te kene nga disa shkronja mund te jete i madh.
Mua sme duket gje e rende.
 
Top