A është ky mesazhi paralajmërues për pensionimin e Khabib nga UFC?

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
824
Pëlqime
23
Pikë
16
Javë më parë, Conor McGregor njoftoi se po dilte në pension, dhe tifozët e arteve marciale ishin të shqetësuar se Khabib do të ndiqte rrugën e tij.

Këto thashetheme janë “ushqyer” edhe më shumë natën e mbrëmshme.

Është menaxheri i tij që ka publikuar një mesazh të paqartë, pa treguar nëse Khabib po pensionohet nga UFC

“Loja nuk do të jetë më e njëjtë”, ka shkruar menaxheri i Khabib./Lajmi.net/

 
Top