75-vjeçari mbeti i shokuar pasi pothuajse u godit në kokë nga një gjarpër 1 metër

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
824
Pëlqime
23
Pikë
16
Chris Tredwell po shëtiste qenët e vajzës së tij kur zvarraniku “goditi hundën e tij”, ndërsa binte nga ‘qielli’, transmeton lajmi.net.

Chris, një ish-punëtor i fabrikës Walkers, tha: “Kam parë një turmë vetëm disa metra larg. Ai fluturoi drejt meje dhe unë pashë se ishte një gjarpër, por nuk mund ta menaxhoja sepse ishte shumë e rëndë”.

Chris Tredwell, 75, on a walk with the dogs like he was when a snake nearly fell on his head


Nuk mund të fluturonte siç duhet me gjarprin, i cili po rrinte rreth e rrotull, dhe pastaj zogu gati sa e hodhi në kokën time.

Chris, i cili ishte në parkun Hartsholme në Lincoln javën e kaluar, shtoi: “Kur u ul, u habita, rrëmbeva iPhone-in tim dhe bëra fotografitë”. /Lajmi.net/

Chris took this picture of the grass snake that escaped a crow’s clutches
 
Top