“Mos e harxhoni kaparin”, shikojeni si i përgjigjet Labi ndjekësit

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
814
Pëlqime
23
Pikë
16
Labinot Tahiri këto ditë po pushon bashkë me bashkëshorten e tij dhe fëmijët në bregdetin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Edhe atje, këngëtari nuk i ka ndaluar ironizimet lidhur me virusin COVID-19, ndërsa duket se po e shijon në maksumim pushimin.

Në imazhim e fundit ku u shfaq krah bashkëshortes duke marrë rreze dielli në mengjes buzë plazhit, në sy të bie një koment.

“Mos e hargjoni kaparin”, i shkruan komentuesi, ndërsa përgjigja e Labit ishte “haha gati shkoj tash veq per peshqi me ka mbet se suxhuk ma ska haha”. /Lajmi.net/

 
Top