“Me shpirtin plot e mirënjohjen në Zot”, Klea publikon portretin e bukur familjar

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
824
Pëlqime
23
Pikë
16
Klea Huta dhe Elgit Doda së fundmi janë bërë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Prezantuesja e njohur shqiptare solli në jetë djalin të cilin e pagëzuan me emrin Krid.

“Të dashurojmë Krid! 04.06.2020. E paç jetën të gjatë e të lumtur o bir. Sot e tutje ne jetojmë për ty. Zot faleminderit. Por mbi të gjitha faleminderit ty Elgit Doda dashuria e jetës time, shoku im i jetës, e ardhmja ime, familja ime. Të dua sa s’ta them dot me fjalë. Faleminderit që ekziston”, kanë qenë fjalët e Kleas kur njoftoj ndjekësit se u bë nënë.

Ndërsa tani ajo e ka publikuar portretin e bukur familjar ku tregon se është jashtëzakonisht mirënjohëse e falënderuese.

“Me shpirtin plot
🤍
e mirënjohjen në Zot”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/View this post on Instagram
A post shared by (@kleahuta) on Jun 23, 2020 at 10:49am PDT
 
Top