“Kjo është e tmerrshme”, Kim i vë ‘flakën’ Instagramit me videon e fundit

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
814
Pëlqime
23
Pikë
16
Kim Kardashian postoi një video që nxiti reagime të shumta nga ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo pozon në një korse shumë të ngushtë në videon në fjalë dhe krijuesi i këtij detaji të modës është Pearl, krijuesi më i famshëm i korseve në botë, dhe video është bërë kur Kim ishte duke u përgatitur për Met Gala vitin e kaluar, por kjo nuk është gjëja kryesore që përdoruesit e rrjetit social i kushtuan vëmendje.

Videoja e Kim Kardashian ka më shumë se 13 milionë shikime, por edhe komente të panumërta negative, të cilat i referohen belit të saj të ngushtë jo realisht.

“Vajzat, në asnjë mënyrë nuk e shikojnë këtë si diçka normale”, “Kjo është e tmerrshme, kjo është e pamundur. Askush nuk duket vërtet ashtu”, “Si merr frymë në këtë?”, janë vetëm disa nga komentet./Lajmi.net/View this post on Instagram
A post shared by (@kimkardashian) on Jun 22, 2020 at 10:21pm PDT
 
Top