Çifti shesin të posalindurin e tyre ‘online’ për t’i bërë paratë për drogë

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
824
Pëlqime
23
Pikë
16
Prindërit tregtuan fëmijën e tyre tetorin e kaluar pasi arritën një marrëveshje me një çift tjetër, i cili kishte probleme të kishte fëmijë përmes një platforme bisede në internet, transmeton lajmi.net.

Dyshja kishin qenë në objektivin e policisë për shkak të historisë së abuzimit me drogën dhe u kapën të nesërmen në një dhomë hoteli me shishe metamorfinë dhe pirg parash.

Prindërit nga qyteti jug-perëndimor kinez Neijiang u dënuan muajin e kaluar për trafikim fëmijësh, raportoi gazeta kineze e lajmeve Sina.

Sipas raportit, çifti, Wang dhe Zhong, ishte droguar për një kohë të gjatë dhe ishte e fundosur në borxhe. /Lajmi.net/
 
Top