Members who reacted to message #2

All (2) Pëlqej Pëlqej (2)

  1. Pëlqej

   Nicktjeter

   Per aspera ad astra.
   • Mesazhe
    1,052
   • Pëlqime
    834
   • Pikë
    113
  2. Pëlqej

   Uarda

   Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë. From Bornholm Danimarke
   • Mesazhe
    1,674
   • Pëlqime
    789
   • Pikë
    113
 • Loading…
Top