Members who reacted to message #1

All (5) Pëlqej Pëlqej (5)

  1. Pëlqej

   NeviAna..

   V.I.P
   • Mesazhe
    149
   • Pëlqime
    179
   • Pikë
    43
  2. Pëlqej

   Nicktjeter

   Per aspera ad astra.
   • Mesazhe
    1,052
   • Pëlqime
    834
   • Pikë
    113
  3. Pëlqej

   sagittarius

   V.I.P From from caput mundi
   • Mesazhe
    135
   • Pëlqime
    177
   • Pikë
    43
  4. Pëlqej

   Bruni

   Antar
   • Mesazhe
    58
   • Pëlqime
    83
   • Pikë
    18
  5. Pëlqej

   Uarda

   Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë. From Bornholm Danimarke
   • Mesazhe
    1,674
   • Pëlqime
    789
   • Pikë
    113
 • Loading…
Top