Members who reacted to message #41

All (2) Pëlqej Pëlqej (2)

  1. Pëlqej

   Uarda

   Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë. From Bornholm Danimarke
   • Mesazhe
    1,903
   • Pëlqime
    823
   • Pikë
    113
  2. Pëlqej

   Nicktjeter

   Per aspera ad astra.
   • Mesazhe
    1,061
   • Pëlqime
    839
   • Pikë
    113
 • Loading…
Top