Members who reacted to message #29

All (3) i/e merzitur i/e merzitur (2) Pëlqej Pëlqej (1)

  1. Pëlqej

   Uarda

   Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë. From Bornholm Danimarke
   • Mesazhe
    1,920
   • Pëlqime
    825
   • Pikë
    113
  2. i/e merzitur

   CuteKitty

   V.I.P
   • Mesazhe
    137
   • Pëlqime
    100
   • Pikë
    43
  3. i/e merzitur

   Passion

   V.I.P
   • Mesazhe
    2,486
   • Pëlqime
    1,818
   • Pikë
    113
 • Loading…
 • Loading…
Top