Members who reacted to message #12

All (2) Pëlqej Pëlqej (2)

  1. Pëlqej

   Uarda

   Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë. From Bornholm Danimarke
   • Mesazhe
    1,930
   • Pëlqime
    826
   • Pikë
    113
  2. Pëlqej

   Passion

   V.I.P
   • Mesazhe
    2,487
   • Pëlqime
    1,818
   • Pikë
    113
 • Loading…
Top