Members who reacted to message #15

All (2) Pëlqej Pëlqej (2)

  1. Pëlqej

   Uarda

   Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë. From Bornholm Danimarke
   • Mesazhe
    1,773
   • Pëlqime
    795
   • Pikë
    113
  2. Pëlqej

   Siar

   Illyrian blood
   • Mesazhe
    452
   • Pëlqime
    362
   • Pikë
    63
 • Loading…
Top