Members who reacted to message #1

All (3) Pëlqej Pëlqej (2) Haha Haha (1)

  1. Pëlqej

   sagittarius

   V.I.P From from caput mundi
   • Mesazhe
    135
   • Pëlqime
    178
   • Pikë
    43
  2. Haha

   Uarda

   Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë. From Bornholm Danimarke
   • Mesazhe
    1,920
   • Pëlqime
    825
   • Pikë
    113
  3. Pëlqej

   Bruni

   Antar
   • Mesazhe
    58
   • Pëlqime
    83
   • Pikë
    18
 • Loading…
 • Loading…
Top