Members who reacted to message #1

All (3) Pëlqej Pëlqej (3)

  1. Pëlqej

   NeviAna..

   V.I.P
   • Mesazhe
    149
   • Pëlqime
    178
   • Pikë
    43
  2. Pëlqej

   Uarda

   Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë. From Bornholm Danimarke
   • Mesazhe
    1,930
   • Pëlqime
    826
   • Pikë
    113
  3. Pëlqej

   Nicktjeter

   Per aspera ad astra.
   • Mesazhe
    1,061
   • Pëlqime
    841
   • Pikë
    113
 • Loading…
Top