Members who reacted to message #5

All (4) Pëlqej Pëlqej (4)

  1. Pëlqej

   Anna

   V.I.P
   • Mesazhe
    56
   • Pëlqime
    89
   • Pikë
    33
  2. Pëlqej

   Uarda

   Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë. From Bornholm Danimarke
   • Mesazhe
    1,649
   • Pëlqime
    777
   • Pikë
    113
  3. Pëlqej

   sagittarius

   V.I.P From from caput mundi
   • Mesazhe
    135
   • Pëlqime
    177
   • Pikë
    43
  4. Pëlqej

   Siar

   Illyrian blood
   • Mesazhe
    449
   • Pëlqime
    350
   • Pikë
    63
 • Loading…
Top