Members who reacted to message #9

All (6) Pëlqej Pëlqej (4) Haha Haha (2)

  1. Pëlqej

   sagittarius

   V.I.P From from caput mundi
   • Mesazhe
    135
   • Pëlqime
    177
   • Pikë
    43
  2. Pëlqej

   Nicktjeter

   Per aspera ad astra.
   • Mesazhe
    1,052
   • Pëlqime
    834
   • Pikë
    113
  3. Haha

   Bruni

   Antar
   • Mesazhe
    58
   • Pëlqime
    83
   • Pikë
    18
  4. Pëlqej

   Siar

   Illyrian blood
   • Mesazhe
    452
   • Pëlqime
    362
   • Pikë
    63
  5. Haha

   Stalker

   Live, Laugh, Love
   • Mesazhe
    50
   • Pëlqime
    66
   • Pikë
    18
  6. Pëlqej

   Uarda

   Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë. From Bornholm Danimarke
   • Mesazhe
    1,773
   • Pëlqime
    795
   • Pikë
    113
 • Loading…
 • Loading…
Top