Members who reacted to message #3

All (2) Pëlqej Pëlqej (2)

  1. Pëlqej

   Uarda

   Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë. From Bornholm Danimarke
   • Mesazhe
    1,674
   • Pëlqime
    789
   • Pikë
    113
  2. Pëlqej

   Era

   Vizitor
   • Mesazhe
    1
   • Pëlqime
    1
   • Pikë
    3
 • Loading…
Top